Allergiast laiemalt

Allergiast laiemalt

Kodutohtri neljandas allergia erinumbris on lugemist erinevas vanuses laste vanematele, allergiaga kimpus olevatele noortele, täiskasvanutele aga ka küpsemas eas inimestele.

Loe lisaks
Toit ja allergia

Toit ja allergia

Toit ja allergia Sisujuht: Meie igapäevane allergia; Kuidas toiduallergiaga toime tulla?;  E-ained ja ülitundlikkus;  Kõhulahtisus ja -kinnisus; Piimasuhkru talumatus; Toiduallergia ja atoopiline dermatiit; Ristallergia; Toidu-talumatus ei võrdu allergiaga.          

Loe lisaks
Vaimne tervis

Vaimne tervis

Eesti Päevalehe lisa Kui jalad ei kanna või haigus pole nähtav – müüdid ja tegelikkus. Kui hing ei tunne end kehas hästi. Kursana – rohkem elurõõmu vanaduspäevadeks. Loe lisaks, avades allolev brožüür          

Loe lisaks
Laps ja allergia

Laps ja allergia

Miks kujuneb allergia? Lapseea allergiahaigused. Kaitse haiguste eest. Sageli põdev väikelaps. Haige kurk ja valus kõrv. Lapse astma. Elu atoopilise nahapõletikuga. Toit, allergia ja toiduallergia  

Loe lisaks
Allergia ABC

Allergia ABC

Allergia ABC Miks allergia sageneb? Mõned soovitused allergiast. Allergia toidu suhtes. Atoopiline nahapõletik. Nahapõletik -lihtne ja allergiline. Ja palju muud kasulikku infot.

Loe lisaks
  • 1
  • 2